Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Продавам степер
Продавам степер Продавам степер Продавам степер Продавам степер Продавам степер

Продавам степер

2500 МКД

Град: Скопје

Материјали: сс

Ознаки: ммм

13
0

Продавам поволно женски степер идеален за девојки кои немаат време за вежбална. Лесен за префрлање на др локација и на предниот дел има кружна плотна -ротатор за затегање на странични мускули. Малки користен.

Додадено: 11.6.2018 Прегледи: 524

BiljanaJovanosk

1
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

17