Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Опрема за нокти
Опрема за нокти Опрема за нокти Опрема за нокти

Опрема за нокти

ПРОДАДЕНО

Град: Скопје

Материјали: ламба

Ознаки: нокти

4
0

УВ ламба за надградба на нокти со 4 сијалици. Многу малку користена. Пакет типсови од 500 парчиња, само 50 искористени. Четка за нанесување гел. тел. 071/783-500

Додадено: 13.6.2018 Прегледи: 413

zhkdel

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0