Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Тостерка
Тостерка

Тостерка

750 МКД

Бренд: тостерка

Град: Скопје

Материјали: керамичка

Ознаки: нова

2
0

Керамичка пегла за коса 3 во 1 Загрева до 200 степени три различни видови на плочки за различно оформување на коса Цена 750 Нова во кутија, воопшто не е употребувана.

Додадено: 22.6.2018 Прегледи: 427

Lovefashion111

4
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

8