Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Депилатор
Депилатор

Депилатор

1500 МКД

Град: Скопје

Материјали: метал пластика

Ознаки: депилатор

0
0

Продавам депилатор, односно апарат за топлење на восок со патрони. Апаратот е нов, се си работи како што треба. Цената не е фиксна.

Додадено: 2.7.2018 Прегледи: 455

ElenaNikol

0
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

19