Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Електрична четка
Електрична четка

Електрична четка

800 МКД

Бренд: remington

Град: Скопје

Материјали: непознато

Ознаки: непознато

6
0

Апаратот е марка Remington, од Oriflame, се состои од 4 дела, еден само за сушење на косата и 3 четки за обликување.

Додадено: 12.7.2018 Прегледи: 174

Ивана-Иви

1
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0