Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Алатки за разубавување Масажери МН. ЕФИКАСНА ФИТНЕС СПРАВА
МН. ЕФИКАСНА ФИТНЕС СПРАВА
МН. ЕФИКАСНА ФИТНЕС СПРАВА МН. ЕФИКАСНА ФИТНЕС СПРАВА

МН. ЕФИКАСНА ФИТНЕС СПРАВА

ПРОДАДЕНО

Град: Скопје

Материјали: фитнес

Ознаки: справа вежбање нова фит

1
0

Нова, многу малку користена. Најмногу се користи за стомачни, убаво го подржува грбот, но се вежба и многу друго- раце, бицепс, трицепски, нозе, степер, точак, ножички, за битови и за листови, склекови. Се подесува одпорот од слабо до многу јако, вие си го подесувате како сакате. Ако сакате да вежбате кардио- на помал отпор, ако правите маса- на јак. Или во зависност дали сте почетник или во напредна фаза вежбач. Среда СК Центар.Не праќам по карго и не е за размена. Последна цена, веќе намалена

Додадено: 20.7.2018 Прегледи: 176

extrakvalitet

1
1

Членот го следат

6

Членот ги следи

1