Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Депилатор
Депилатор Депилатор Депилатор Депилатор Депилатор

Депилатор

1700 МКД

Бренд: rowenta ep 2832,

Град: Свети Николе

Материјали: пластика

Ознаки: депилатор rowenta

0
0

Се продава депилатор ROWENTA EP 2832, купен 29.01.2018 од Нептун во Свети Николе. Користен е само неколку пати и е во одлична состојба, има и гаранција 2 години. Со него доаѓаат и полнач, два променливи продолжетоци и четкичка за чистење на влакната.

Додадено: 20.7.2018 Прегледи: 110

AnnieAreYouOk

0
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

43