Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Алатки за разубавување За нокти Проблем со сраснати нокти?
Проблем со сраснати нокти?
Проблем со сраснати нокти? Проблем со сраснати нокти? Проблем со сраснати нокти? Проблем со сраснати нокти? Проблем со сраснати нокти?

Проблем со сраснати нокти?

400 МКД

Град: Прилеп

Материјали: metal

Ознаки: feder

3
0

Федер-пружини за корекција на сраснати нокти,нокти со неправилна форма,нокти со грпка,нокти навлезени во поткожно ткиво...Избегнете хируршки зафати и операции.Еве решение.Може да се носи секојдневно,воопшто не смета. Брзи резултати. Сет од 12 комада ( 6 пара различна големина). Вие ја контролирате силата на тегнење. Цена супер: 400 ден еден сет.

Додадено: 22.10.2018 Прегледи: 397

Hristoski

4
0

Членот го следат

14

Членот ги следи

0