Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Фигаро
Фигаро Фигаро Фигаро

Фигаро

1100 МКД

Бренд: grundig

Град: Тетово

Материјали: турмалин-нано силвер

Ознаки: ново, фигаро

2
0

Ново фигаро со комплет ракавица. Автоматско исклучување за 60 мин. Должина на кабелот 1.8 м. Кабелот е вртлив што значи заштитен е од кинење. Ready индикатор. Јонизација. Керамички систем на загревање, температура од 120-210 степени. Лед дисплеј.

Додадено: 31.10.2018 Прегледи: 252

Sonjicka-Nona

1
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

0