Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Rezz Novii elektricno gezve
Rezz Novii elektricno gezve

Rezz Novii elektricno gezve

150 МКД

Град: Скопје

Материјали: pvc

Ознаки: novo

2
0

Novi Elektricni gezvinja Imate kafe za edna minuta Moze da se koristi i kako elektricen bokal Kapacitet tri kafinja

Додадено: 20.1.2019 Прегледи: 242

stefaniketi007

5
0

Членот го следат

8

Членот ги следи

0