Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Ghd четка за фенирање
Ghd четка за фенирање Ghd четка за фенирање Ghd четка за фенирање

Ghd четка за фенирање

1200 МКД

Бренд: ghd

Град: Скопје

Материјали: prirodni vlakna celik guma

Ознаки: cetka za feniranje ghd

4
0

Ghd cetka za feniranje. Nikogas ne e upotrebena. So prirodni vlakna za sjaj na kosata

Додадено: 14.3.2019 Прегледи: 309

obsessedtoomuch

4
1

Членот го следат

64

Членот ги следи

1