Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Тример за веѓи
Тример за веѓи Тример за веѓи Тример за веѓи Тример за веѓи Тример за веѓи

Тример за веѓи

399 МКД

Бренд: тример за веѓи

Град: Скопје

Материјали: ново

Ознаки: ново

1
0

Тример за веѓи- безболно и прецизно отстранување на влакна, без иритација и алергии. Со Epilator Flawless Brows, средувањето на веѓите ќе Ви биде пријатно чувство. Кога го користите, не се потребни никакви гелови, вода или други дополнителни материјали. Само отстранете ја шминката и потоа можете да ги отстраните влакната безболно. -Има вградено LED светло. -Прецизно, оштро и поради кружните ротации оневозможува било какви осекотини. -Дерматолошки тестиран и сигурен. -Брза и прецизна корекција на сите влакна. -Може да се користи на чувствителна кожа без ризик од иритација. Толку е компактен што лесно се вклопува дури и во мала чанта Овој џебен тример ви овозможува да изгледате одлично. Боја: бела Големина: 13,1 * 2,1 см Тежина: 108 g Работи на 1* AAA батерија( не е вклучена)

Додадено: 17.5.2019 Прегледи: 240

Lovefashion111

5
0

Членот го следат

9

Членот ги следи

14