Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Алатки за разубавување Масажери Организатор за шминки
Организатор за шминки
Организатор за шминки Организатор за шминки Организатор за шминки Организатор за шминки

Организатор за шминки

850 МКД

Бренд: организатор

Град: Скопје

Материјали: ново

Ознаки: ново

4
0

Организатор за козметика Надградена козметичка кутија е исклучително популарна, бидејќи е просторна, модерна и едноставно незаменлива во домот на секоја дама !!! Таа не зазема многу простор (24x15x19CM) и се вклопува во секој ентериер (кристално проѕирен акрил) . Благодарение на фактот дека е транспарентен, секогаш можете лесно да го најдете она што Ви треба.

Додадено: 19.5.2019 Прегледи: 182

Lovefashion111

5
0

Членот го следат

9

Членот ги следи

14