Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Rep blond i vence dekorativno
Rep blond i vence dekorativno Rep blond i vence dekorativno Rep blond i vence dekorativno Rep blond i vence dekorativno Rep blond i vence dekorativno

Rep blond i vence dekorativno

220 МКД

Град: Скопје

Материјали: sintetika

Ознаки: novi

2
0

Rep vo prirodna blond nijansa 220 den Vence 150 den Venceto e prekrasno, idealno za svecenost vo sklop na frizura ili vo kombinacija so repot. Boja teget

Додадено: 9.6.2019 Прегледи: 192

Maggiem

0
0

Членот го следат

9

Членот ги следи

8