Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Тример за лице
Тример за лице

Тример за лице

650 МКД

Град: Скопје

Материјали: ново

Ознаки: ново

3
0

Тример за лице Ги отстранува влакната од Вашите усни, брада и образите ефикасно и безболно и ја прави Вашата кожа мазна и нежна на допир. Овој тример се состои од 18К позлатена глава, која е хипоалергенична и приспособлива на сите видови на кожа. Вграденото светло кое е составен дел од овој тример овозможува темелно вадење на влакната. Карактеристики: -Извонреден и мазен изглед - Практичниот и пренослив -Материјал: ABS + нерѓосувачки челик - Батерија: 1 * AA батерија (не е вклучена) - Големина на ставки: 7 * 1.8 cm- Тежина: 32g / 1.13oz - Големина на пакување: 8 * 2.8 * 2.8cm Цена 650 денари

Додадено: 2.7.2019 Прегледи: 108

Lovefashion111

5
0

Членот го следат

8

Членот ги следи

12