Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Алатки за разубавување За коса Огледало со LED светла
Огледало со LED светла
Огледало со LED светла

Огледало со LED светла

590 МКД

Бренд: my fold away

Град: Скопје

Материјали: ново

Ознаки: ново

12
0

Foldaway Mirror е совршено огледало за шминката и чистење на лице - Огледалото е на своја база и се врти и ротира според вашите желби и потреби. - Foldaway Mirror е двострано огледало. Една страна ви дава реалистичен изглед лицето, додека другата страна ќе покаже 10 х поголеми големини. - Изработено од стакло без изобличување. - Во држачот на огледалото има вграден прекинувач, притискајќи го SUPER LIGHT на двете страни на огледалото, т.е. и од една страна, и од друга страна во целосен дијаметар. Супер светлото произлегува од LED диоди кои имаат живот век до 30.000 часа. - На држачот има две прегради каде што има простор за вашата шминка. - Димензиите на стаклото од двете страни се 13 cm и огледала 15,5 cm. - Огледалото работи на 4 АА батерии (не се вклучени) - Со огледалото добивате USB кабел за напојување Цена 590 денари

Додадено: 2.7.2019 Прегледи: 580

Lovefashion111

7
0

Членот го следат

10

Членот ги следи

14