Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Repcinja za kosa
Repcinja za kosa

Repcinja za kosa

Подари

Град: Скопје

Материјали: vestacko vlakno

Ознаки: kosa

5
0

Ednoto repce e posvetla kafena, drugoto e potemna moze i so crna kosa da odgovara. Dobivate edno repce gratis so bilo koj kupen artikal :) povelete 🤗

Додадено: 4.7.2019 Прегледи: 384

Irence92

33
1

Членот го следат

121

Членот ги следи

57