Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nadgradba za kosa
Nadgradba za kosa

Nadgradba za kosa

500 МКД

Град: Скопје

Материјали: poluprirodno vlakno

Ознаки: kosa

2
0

Nadgradbata odgovara so plava i satirana kosa. Moze da se vitka i pegla. Izrabotena e od poluprirodno vlakno. Moze da se nosi i kako repce isto taka. Donesena mi e od Svedska i ja nosev 2 pati samo.

Додадено: 4.7.2019 Прегледи: 56

Irence92

24
1

Членот го следат

119

Членот ги следи

57