Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Депилатор
Депилатор Депилатор

Депилатор

599 МКД

Бренд: jundeli

Град: Скопје

Материјали: novo

Ознаки: novo

2
0

Депилатор 3 во 1 Карактеристики: -Може да се користи безжично и приклучено во струја -Време на полнење: 10 часа -Време на употреба: 35 минути -220V вграден приклучок -Моќност: 3,5 V 50mA Нов во кутија, не е употребуван.

Додадено: 10.7.2019 Прегледи: 341

Lovefashion111

10
0

Членот го следат

10

Членот ги следи

8