Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Алатки за разубавување Депилатори Епилатор за отстранување влакна на лице
Епилатор за отстранување влакна на лице
Епилатор за отстранување влакна на лице Епилатор за отстранување влакна на лице

Епилатор за отстранување влакна на лице

699 МКД

Град: Скопје

Материјали: ново

Ознаки: ново

1
0

Епилатор за отстранување влакна нов во кутија никогаш не е употребен Брзо и ефикасно отстранување на влакната од коренот за мазна кожа, оставајќи ја кожата мека. Епилаторната глава обезбедува долготрајни и анти-иритирачки отстранувања на влакната на усната, брадата, коленото, образот, прстите. Ви нуди удобно и безболно искуство за нега на кожата за секојдневна употреба! Карактеристики: -Дизајн на пеперутка, лесен за употреба. - Дизајнот на светлина е погоден за Вас за прецизна епилација. На памукот ставете од правот кој ќе Ви обезбеди подмачкување и ќе ја намали болката при вадењето на влакната. Содржина на пакетот: - 1 x отстранувач на влакна - 1 x адаптер за напојување, -1 x памучна тема -1 x кесичка прашок

Додадено: 24.7.2019 Прегледи: 161

Lovefashion111

5
0

Членот го следат

9

Членот ги следи

14