Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Алатки за разубавување За нокти Сет за маникир со магнети
Сет за маникир со магнети
Сет за маникир со магнети Сет за маникир со магнети

Сет за маникир со магнети

200 МКД

Град: Охрид

Материјали: пластика

Ознаки: нокти маникир

2
0

Сет за маникир, се состои од лак и 3 различни магнети за шарање на лакот. •праќам по Карго

Додадено: 7.8.2019 Прегледи: 47

larrem

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0