Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Novo figaro
Novo figaro Novo figaro Novo figaro

Novo figaro

590 МКД

Бренд: 22

Град: Скопје

Материјали: novo

Ознаки: novo

1
0

Novo figaro 22, voopsto ne e koristeno vo kutija. Jacina 50W 180 stepeni.

Додадено: 8.8.2019 Прегледи: 124

Lovefashion111

5
0

Членот го следат

9

Членот ги следи

14