Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Печки за нокти
Печки за нокти Печки за нокти Печки за нокти Печки за нокти Печки за нокти

Печки за нокти

2500 МКД

Град: Скопје

Материјали: нокти гел

Ознаки: печки led гел uv нокти

1
0

NailStar Professional Печки за нокти. Комплетно нови и некористени. Имаат 4 тајмери за 30сек,60сек,90сек и 30 мин. Купени се од странство и се наменети за секаков вид на гелови. Се продаваат двете заедно.

Додадено: 8.8.2019 Прегледи: 127

Velichkovski.M

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

6