Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Novo keramicko figaro
Novo keramicko figaro Novo keramicko figaro

Novo keramicko figaro

650 МКД

Бренд: novo

Град: Скопје

Материјали: keramicko

Ознаки: novo

1
0

Novo keramicko figaro, voopsto ne e upotrebuvano. Spakuvano e vo kutija. Zagreva do 200 stepeni. Keramicko e i ne ja gori kosata. Prakam po kargo.

Додадено: 8.8.2019 Прегледи: 24

Lovefashion111

3
0

Членот го следат

8

Членот ги следи

11