Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
PHILIPS Pegla za kosa
PHILIPS Pegla za kosa PHILIPS Pegla za kosa PHILIPS Pegla za kosa PHILIPS Pegla za kosa PHILIPS Pegla za kosa

PHILIPS Pegla za kosa

400 МКД

Бренд: filips

Град: Скопје

Материјали: kosa

Ознаки: filips

11
0

Pegla za kosa pogodna za patuvanje. Moze da se koristi i kako figaro. Kupena e na free shop Grcija

Додадено: 24.10.2019 Прегледи: 280

SuzeAndzelaHana

27
2

Членот го следат

24

Членот ги следи

16