Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Prameni na nadgradba na kosa
Prameni na nadgradba na kosa

Prameni na nadgradba na kosa

ПРОДАДЕНО

Бренд: saphna

Град: Велес

Материјали: 100%prirodna kosa

Ознаки: kosa

1
0

Se prodavaat 100 prameni 100%prirodna kosa, plava. Nosena e 1 mesec, no mozat pak da se stavat pramenite

Додадено: 27.10.2019 Прегледи: 164

Veki89

1
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0