Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Преса Rowenta
Преса Rowenta Преса Rowenta Преса Rowenta Преса Rowenta Преса Rowenta

Преса Rowenta

1500 МКД

Бренд: rowenta

Град: Куманово

Материјали: пластика керамика

Ознаки: pure преса rowenta ice

2
0

Квалитетна преса за коса, скапо ја купив, но бидејќи сега имам нова од Германија оваа ја продавам. Одлично функционира има тенки керамички плочки и не ја оштетува косата. Има моќност 200 ° C

Додадено: 28.10.2019 Прегледи: 151

Daci93

2
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

3