Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Figaro
Figaro Figaro

Figaro

470 МКД

Бренд: grundig

Град: Скопје

Материјали: figaro

Ознаки: figaro

11
0

Figaro za kosa kupeno od Neptun . Vo odlicna sostojba, ne e koristeno mnogu.

Додадено: 29.10.2019 Прегледи: 314

MartinaTina

8
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

36