Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
100% Prirodna nadgradba za kosa
100% Prirodna nadgradba za kosa 100% Prirodna nadgradba za kosa 100% Prirodna nadgradba za kosa

100% Prirodna nadgradba za kosa

3500 МКД

Град: Скопје

Материјали: prirodno vlakno

Ознаки: nadgradba za kosa

0
0

Nadgradbata e 100% prirodna. Sostavena e od 2 nadgradbi plava i satirana. ima 7 parcinja. Dolga e 35 cm. Nosena e kratko vreme i maksimalno e socuvana. ja davam po simbolicna cena od 3500 den. a kupena e 12000 den.

Додадено: 1.11.2019 Прегледи: 79

Irence92

30
1

Членот го следат

119

Членот ги следи

57