Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Simply Straight elektricna cetka
Simply Straight elektricna cetka Simply Straight elektricna cetka Simply Straight elektricna cetka Simply Straight elektricna cetka Simply Straight elektricna cetka

Simply Straight elektricna cetka

500 МКД

Бренд: simply straight

Град: Битола

Материјали: keramika

Ознаки: cetka

1
0

Keramicka cetka za ispravuvanje na kosata. Temperaturata na cetkata se podesuva od 80° do 230°. Kupena od top shop 3000 den, koristena e no e vo odlicna sostojba.

Додадено: 9.2.2020 Прегледи: 79

Cvekje

2
1

Членот го следат

1

Членот ги следи

1