Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Алатки за разубавување Масажери Relax & Tone Неупотребуван Масажер
Relax & Tone Неупотребуван Масажер
Relax & Tone Неупотребуван Масажер Relax & Tone Неупотребуван Масажер

Relax & Tone Неупотребуван Масажер

499 МКД

Град: Скопје

Материјали: електроника пластика

Ознаки: масажер relax&tone

7
0

Прочуениот масажер по најповолна цена Со повеќе додатоци, одлични за релаксирачки и антицелулитни масажи Добиен на подарок пред подолго време, но воопшто НЕ Е УПОТРЕБУВАН

Додадено: 12.3.2020 Прегледи: 135

Angellina

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0