Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Алатки за разубавување Масажери Вакум апарат за целулит
Вакум апарат за целулит
Вакум апарат за целулит

Вакум апарат за целулит

1399 МКД

Бренд: ново

Град: Скопје

Материјали: ново

Ознаки: ново

1
0

Вакум апарат против целулит Драстично ги намалува наталожените маснотии и целулит на задникот, стомакот, рацете, нозете Најиновативен апарат за елиминирање на целулит со систем на вакуум Сигурносен вентил и импулсен вакуум аспиратор за побрзи резултати 3 функции: 1. Вакуум: за масажа и ослободување на масните клетки, 2. Масажни глави со променливи цилиндри: за губење на телесна тежина, 3. Светлина: за губење на масти и подмладување на кожата Апаратот делува за намалување на најчестиот проблемот на жените т.н. „кожа како кора од портокал”, ја подобрува лимфната дренажа, го подобрува производството на колаген и еластин, ја подобрува текстурата на кожата, ги смирува болките во мускулите благодарение на терапевтската масажа, ја зголемува мускулната маса и го подобрува протокот на крв, го зајакнува телото како со физички вежби. СПЕЦИФИКАЦИЈА: Тежина: 960 g Напојување: DC 220V Добивате: 1 апарат Celluless MD, 1 ергономска глава со 2 ролери, 1 ергономски цилиндар-глава за чувствителни области Цена 1.399 денари Достава низ цела Македонија

Додадено: 12.5.2020 Прегледи: 38

Lovefashion111

8
0

Членот го следат

10

Членот ги следи

15