Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
6 нови чаши за вино
6 нови чаши за вино 6 нови чаши за вино 6 нови чаши за вино

6 нови чаши за вино

1000 МКД

Бренд: gurallar artcraft

Град: Скопје

Материјали: стакло

Ознаки: гуларатуркеј

1
0

Пакет од 6 нови чаши за вино од брендот “Gurallar Artcraft” - Турција. Врвен квалитет. ЗА КУПЕНИ 2 ПРОДУКТИ ДОБИВАТЕ ПОПУСТ + БИЛО КОЈ ДРУГ АРТИКЛ ОД ГАРДЕРОБЕРОТ ГО ДОБИВАТЕ БЕСПЛАТНО. Контакт тел: 070/673994

Додадено: 18.5.2020 Прегледи: 165

dimitarmlad

12
0

Членот го следат

18

Членот ги следи

0