Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nutri Bullet
Nutri Bullet

Nutri Bullet

2700 МКД

Бренд: nutri bullet

Град: Скопје

Материјали: novo

Ознаки: novo

0
0

Моќен мотор со јачина од 600W и 20 000 вртежи во минута. * Лесен за миење * Сет од 12 парчиња кој вклучува * 1 висока чаша *Основна чаша за подготовка на вкусни пијалоци со капацитет од 700 мл. * 1 ниска чаша со 1 прстен со рачка *Ниска чашка со прстен со рачка за лесно пиење дирекно од чашката. Капацитет од 500 мл. * 1 ниска чаша *Одличен избор за подготовка на помало количество пијалок. Капацитет од 500 мл. * Рамно сечило за мелење *Идеално за мелење на зачини или пак јаткасти плодови. Изработено од не'рѓосувачки челик. * Двојно сечило за екстракција *Екстра силно сечило кое ги разградува состојките до најситни. Изработено од не'рѓосувачки челик. * Капак *Со помош на капакот, вашиот пијалок ќе остане свеж подолго време. Одговара на секоја чашка. * 1 прстен со рачка *Одлично за пиење дирекно од чашката. * Прирачник Цена 2.700

Додадено: 19.5.2020 Прегледи: 62

Lovefashion111

8
0

Членот го следат

10

Членот ги следи

15