Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Четка фен
Четка фен Четка фен

Четка фен

2000 МКД

Бренд: rowenta

Град: Скопје

Материјали: пластика

Ознаки: фен четка

5
0

Четката е купена пред два месеци и воопшто не е користена.Сеуште е во кутија и со неа следуваат два додатоци,четки. Доколку има потреба може и бесплатна достава. Цената не е фиксна.

Додадено: 29.10.2020 Прегледи: 176

StefiZikova

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0