Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Балетанки *РЕЗ*Балетанки
*РЕЗ*Балетанки
*РЕЗ*Балетанки *РЕЗ*Балетанки *РЕЗ*Балетанки

*РЕЗ*Балетанки

300 МКД

Големина: 39

Бренд: хххх

Град: Скопје

Материјали: хххх

Ознаки: црни

5
0

Црни балетанки од Аванти, носени неколку пати, во супер состојба. На нив пишува бројче 40 но одговараат на 39.

Додадено: 22.9.2013 Прегледи: 1344

Ananana

78
0

Членот го следат

155

Членот ги следи

290