Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Cizmicki NOVI !
Cizmicki NOVI ! Cizmicki NOVI !

Cizmicki NOVI !

500 МКД

Големина: 35

Град: Струга

Материјали: kozni

Ознаки: cizmicki kozni temni kafeavi

2
0

Kafeavi, NOVI cizmicki od Svajcarija br 35 odgovaraat i na 36 boja : temno kafeava

Додадено: 8.6.2012 Прегледи: 1389

Bibszz

4
0

Членот го следат

24

Членот ги следи

19