Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизми бордо чизмички на новогодишен попуст
бордо чизмички на новогодишен попуст
бордо чизмички на новогодишен попуст бордо чизмички на новогодишен попуст бордо чизмички на новогодишен попуст

бордо чизмички на новогодишен попуст

200 МКД

Големина: 37

Град: Скопје

Материјали: скај

Ознаки: бордо

1
0

Еднап носени многу интересни бордо чизмички. На мала штикла, потсетуваат на каубојки. Ептен се сочувани, но бидејќи и онака не го носам јас (воопшто не се мој стил, под нечије убедување ги купив) ќе ги понудам за доста ефтина цена во однос на тоа колку се зачувани и убај. Внатре се со мека постава.

Додадено: 30.11.2013 Прегледи: 901

cecececi

1
0

Членот го следат

14

Членот ги следи

0