Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Штикли
Штикли Штикли

Штикли

800 МКД

Големина: 38

Град: Скопје

Ознаки: црни светло кафеава маслинести

4
0

Нови , неупотребувани, се работи за ликвидација, значи може да се најдат броеви . На приложената слика ги има црни , но ги има и во светло кафеава и зелено-маслинеста боја. Многу убаво стојат :) Не правам замена.

Додадено: 9.12.2013 Прегледи: 944

sara95

1
0

Членот го следат

10

Членот ги следи

0