Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизми Crni chizmi 500
Crni chizmi 500
Crni chizmi 500 Crni chizmi 500

Crni chizmi 500

750 МКД

Град: Скопје

Ознаки: crni 38 visoki cizmi

5
0

Ubavi crni chizmi visoki do pod koleno. Shtiklata e visoka okolu 8cm. Udobni se i topli, odlichni za vo zimskite i esenskite denovi.

Додадено: 9.12.2013 Прегледи: 752

eternalstyle

0
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

0