Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Штикли Црни кондури
Црни кондури
Црни кондури Црни кондури

Црни кондури

150 МКД

Големина: 39

Град: Скопје

Материјали: скај

Ознаки: кондури

5
0

Црни кондури, не носени, број 39.

Додадено: 10.1.2014 Прегледи: 446

Angella11

2
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

11