Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
kondurcinja
kondurcinja kondurcinja

kondurcinja

250 МКД

Големина: 34

Град: Скопје

Материјали: volna

Ознаки: kafeno zelenkasti

2
0

kondurcinja so lepenki, zimski socuvani, visoki. kupeni vo peko. edna sezona samo.

Додадено: 2.2.2014 Прегледи: 533

jocika

1
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0