Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Патики Pak dostapni beli paticinja
Pak dostapni beli paticinja
Pak dostapni beli paticinja Pak dostapni beli paticinja Pak dostapni beli paticinja

Pak dostapni beli paticinja

200 МКД

Големина: 37

Град: Скопје

Материјали: guma platno

Ознаки: beli patiki

8
0

beli platneni paticinja, za plaza, za niz grad, park....novi, neobleceni. Rezervirani skoro 2 meseci, poradi neserioznost povtorno se staveni na prodazba.

Додадено: 25.3.2014 Прегледи: 1286

celetron

30
1

Членот го следат

109

Членот ги следи

1