Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Patiki niski
Patiki niski Patiki niski

Patiki niski

350 МКД или размени

Големина: 38

Град: Скопје

Материјали: skajni kozni

Ознаки: so vrvki crni

1
0

Niski neosteteni i mnogu dobro socuvani lesni na noga broj 37-38

Додадено: 5.5.2014 Прегледи: 1691

IvanaDodevska

8
5

Членот го следат

7

Членот ги следи

1