Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Рамни Римјанки
Римјанки
Римјанки Римјанки

Римјанки

ПРОДАДЕНО

Големина: 37

Град: Скопје

Материјали: гума

Ознаки: бели римјанки

2
0

Бели римјанки со сребрени камчиња. Не се носени воопшто. Бр. 37

Додадено: 11.7.2012 Прегледи: 1787

monchi

29
0

Членот го следат

31

Членот ги следи

11