Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Патики New Converse All*Star kozni namaleni na 1700 den.
New Converse All*Star kozni  namaleni na 1700 den.
New Converse All*Star kozni  namaleni na 1700 den. New Converse All*Star kozni  namaleni na 1700 den. New Converse All*Star kozni  namaleni na 1700 den. New Converse All*Star kozni  namaleni na 1700 den.

New Converse All*Star kozni namaleni na 1700 den.

ПРОДАДЕНО

Град: Скопје

Материјали: koza guma

Ознаки: plavo kozni beli novi

8
1

sosema novi kozni patiki sovrseni,kupeni 3300 den. br. 40.5 bez razmeni!

Додадено: 1.6.2014 Прегледи: 3304

FashionMania

58
0

Членот го следат

65

Членот ги следи

155