Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Патики ИТНО* Патики
ИТНО* Патики
ИТНО* Патики ИТНО* Патики ИТНО* Патики ИТНО* Патики

ИТНО* Патики

ПРОДАДЕНО

Град: Скопје

Материјали: плиш

5
0

Ги добив како поклон, но бројот не ми се погоди. Ги носев со зор 2/3 пати најмногу и веќе неможам. Бројче - 37. Не ги разменувам.

Додадено: 13.7.2014 Прегледи: 1147

stefanija17

2
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

20