Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Патики Kozni patiki AND1
Kozni patiki AND1
Kozni patiki AND1 Kozni patiki AND1

Kozni patiki AND1

1500 МКД

Големина: 41

Град: Скопје

Материјали: koza guma

Ознаки: crni

0
0

Patikite se staklo,noseni mnogu malku,kozni br.41-42

Додадено: 10.8.2014 Прегледи: 819

ketimladenovska

70
0

Членот го следат

98

Членот ги следи

72