Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Патики Патики по порачка, ново новоо
Патики по порачка, ново новоо
Патики по порачка, ново новоо Патики по порачка, ново новоо Патики по порачка, ново новоо Патики по порачка, ново новоо Патики по порачка, ново новоо

Патики по порачка, ново новоо

2400 МКД

Град: Штип

Материјали: природна постава кожа

Ознаки: кожа патики ново чевли модерно

1
0

Чевли по ваш вкус, чиста кожа и боја по ваша желба. Броеви од 39-45 .Гаранција 1 година ако се случи нешто бесплатна поправка. Повелете !

Додадено: 11.9.2014 Прегледи: 536

tamarelka123

2
0

Членот го следат

6

Членот ги следи

5