Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
stopli se
stopli se stopli se stopli se

stopli se

100 МКД

Големина: 37

Град: Скопје

Материјали: guma

5
0

Gumirani cizmi postaveni so krzno Mnogu kvalitetni se Posebno za ova vreme so dozd odlicni

Додадено: 14.9.2014 Прегледи: 650

vikinate

70
0

Членот го следат

81

Членот ги следи

86